– Mum, it is so nice here! – these are the words I want to hear from a child who opens the door of their new room. In designing rooms for children I pay attention to every detail, preference, and even…the future of the owner.

I believe that a child’s room is like the first lesson in the sense of style, aesthetics and beauty. It is a place where the child wakes up, plays, learns and goes to sleep. It is therefore a place which inevitably influences the child’s personality and future choices. As an experienced interior designer and a mother I know how little it may take to create a positive space. That is why the MIŚKIEWICZ DESIGN FOR KIDS brand came into being, a brand dedicated to children at all ages and their parents.

I have been an interior designer for ten years. I find inspirations both in faraway places and those nearby, keeping my eyes and mind open. All the rooms I have designed so far please the eye and make many people happy. And I keep on looking for new challenges. One of them is MIŚKIEWICZ DESIGN FOR KIDS, which focuses on children’s rooms. Soon I will also present the accessories and furniture which I have designed.

Magdalena Miśkiewicz
Mother of Julia and Barbara

Miśkiewicz design
for kids

To co nas otacza, i to, co z tym robimy, to niezwykle istotne aspekty architektury wnętrz, a co za tym idzie, również naszego życia. Dom, dla mnie, to nie tylko schronienie, w każdym tego słowa znaczeniu. To miejsce odpoczynku i relaksu, miejsce gdzie się bawimy i żyjemy. To, w jaki sposób nauczymy dzieci życia w ładnym wnętrzu, wpłynie na ich poczucie estetyki i piękna.

Wygląd pokoików naszych pociech jest ważnym elementem w drodze to budowania ich wrażliwości i przeżywania wszelkiego piękna: przyrody, muzyki, sztuki. Projektowanie ich wnętrz nie ogranicza się jedynie do stereotypowego różowego pokoju dla dziewczynki i niebieskiego dla chłopca. Świat jest pełen przepięknych barw, korzystajmy z nich! Stwórzmy im wspaniałe miejsce, by czuły się w tam dobrze i powracały z radością.
Zadbajmy więc o wystrój, o to, gdzie i jak dzieci spędzają swój czas, gdzie i jak śpią, w jakich kolorach, wśród jakich mebli, dekoracji czy dodatków, a wzbogacimy je o szczególnie cenne wartości życiowe.

Potrafię zaprojektować niepowtarzalne, piękne wnętrza dla Waszych dzieci. Pragnę, aby miejsca ich codziennego przebywania były estetyczne, wyjątkowe, ładne. Jestem projektantka wnętrz z wieloletnim doświadczeniem i wierzę, że to co nas otacza jest nami, że kiedy z rozmysłem aranżujemy przestrzeń, czujemy się w niej swobodnie, jak w swojej skórze i na swoim miejscu. Zapraszam.